Instytut Psychologii UG wraz z Polskim Towarzystwem Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają dnia 1 października 2016 na wykład Pani Profesor Katarzyny Schier pt. Transgeneracyjny przekaz traumy na przykładzie zjawiska odwrócenia ról w rodzinie. Profesor Katarzyna Schier pracuje w Katedrze Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, jest także psychoanalitykiem (IPA), psychoterapeutą psychoanalitycznym (PTPP). Jej zainteresowania naukowe koncentrują się na zjawiskach w psychoterapii, mechanizmach powstawania zaburzeń psychosomatycznych, problematyki obrazu ciała oraz utajonych formach przemocy w rodzinie. jest autorką kilku książek, w tym wydanej ostatnio: Dorosłe dzieci. Psychologiczna problematyka odwrócenia ról w rodzin.

Wykład odbędzie się 1.10.2016 o godzinie 11 w auli S204.

Data publikacji: poniedziałek, 5. Wrzesień 2016 - 11:16; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 5. Wrzesień 2016 - 11:16; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny