Uniwersytet Gdański uczestnikiem akcji UWAS – atrakcyjne ceny noclegów dla studentów UG w wybranych domach studenckich uniwersytetów z całej Polski

Z inicjatywy Parlamentu Studentów UG Uniwersytet Gdański przystąpił do Uniwersyteckiej Wakacyjnej Akcji Studenckiej (UWAS) organizowanej przez Forum Uniwersytetów Polskich. Dzięki temu w okresie wakacyjnym studenci Uniwersytetu Gdańskiego będą mieli możliwość skorzystania po preferencyjnych cenach z noclegów w wybranych domach studenckich uczelni znajdujących się w Białymstoku, Cieszynie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Opolu, Rzeszowie, Toruniu i Zielonej Górze.

Projekt ma zachęcić studentów uniwersytetów do ogólnopolskiej mobilności oraz umożliwić integrację społeczności akademickiej w Polsce.

Szczegóły na stronie: http://uwas.edu.pl/

Data publikacji: czwartek, 18. Sierpień 2016 - 08:09; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Sierpień 2016 - 08:09; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski