Zapisy internetowe na zajęcia do wyboru w semestrze letnim 2015/2016

Zapisy internetowe

w semestrze letnim 2015/2016

Studia stacjonarne

wybór specjalizacji i seminariów dyplomowych w okresie:

od 1 lutego  2016 (poniedziałek)  od godz. 9.00 do 8 lutego 2016 do godz. 13.00

wybór wykładów do wyboru w okresie:  od 05 lutego od godz. 09.00 do 10 lutego 2016 do godz. 13.00

Studia niestacjonarne – Bezpieczeństwo narodowe I rok

wybór specjalizacji w okresie:  od 15 lutego 2016 r. (poniedziałek) od godz. 9.00  do 19 lutego 2016 r. do godz. 13.00

Zapisy dokonywane są internetowo z portalu studenta https://ps.ug.edu.pl/index.web.

Grupy zajęciowe są ograniczone limitem minimalnym i maksymalnym zgodnie z Zarządzeniem Rektora UG                             i w zależności od liczebności rocznika. Studenci, którzy nie zapiszą się w wyznaczonym okresie, zostaną zapisani w trybie administracyjnym do najmniej liczebnej grupy. Informujemy, że nie ma możliwości dokonywania późniejszych zmian w grupach.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem zapisów internetowych.

UWAGA do Studentów wszystkich lat i toków studiów stacjonarnych:

zadaniem Studenta jest samodzielny dobór fakultetów w taki sposób, aby nie powtarzały się one z fakultetami, które już Państwo wybierali w toku studiów. Każdy z fakultetów można wybrać TYLKO RAZ W TOKU STUDIÓW. Jeśli Student dokona złego wyboru i będzie uczestniczył w toku studiów w tym samym fakultecie dwukrotnie - nie zdobędzie określonej w programie studiów liczby punktów ECTS, tym samym nie ukończy studiów.

Wykłady do wyboru będą realizowane tylko te, na które zapisze się minimum 25 osób.

Zapisy internetowe w semestrze letnim 2015/2016

Data publikacji: poniedziałek, 18. Styczeń 2016 - 14:25; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz Ostatnia zmiana: czwartek, 4. luty 2016 - 13:45; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz