Wolontariat w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia

Zapraszamy do współpracy w formie wolontariatu z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej i Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia przy Zespole Placówek Specjalistycznych im. K. Lisieckiego "Dziadka" w Gdyni.

Wymagania:

Student/ka IV/V roku psychologii bądź absolwent/ka psychologii

Obowiązki:

Kontakt osobisty i telefoniczny z osobami znajdującymi się w trudnych sytuacjach, udzielanie pomocy informacyjnej oraz wstępne rozpoznanie sprawy, z którą zgłasza się klient

Oferujemy:

Cykl bezpłatnych szkoleń, superwizja pod okiem doświadczonych psychologów.

Dla osób, które wyróżniająco ukończyły program, możliwość podjęcia pracy w Ośrodku.

Szczegółowe informacje i program Warsztatów Interwencji Kryzysowej 2015/2016 podane są na stronie internetowej

www.zps.net.pl

Zapraszamy również na Spotkanie Organizacyjne, na którym odpowiemy na pytania i przedstawimy program kolejnej edycji Warsztatów  Interwencji Kryzysowej 2015-2017. Spotkanie odbędzie się 23.10.2015r.o godzinie 18.00 w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy ZPS, przy ul. Biskupa Dominika 25 w Gdyni.

Data publikacji: wtorek, 20. Październik 2015 - 06:34; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Październik 2015 - 06:35; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski