Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim

Szkolenie

Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta

dla osób rozpoczynających studia

na Uniwersytecie Gdańskim

(przygotowane przez Parlament Studentów UG)

Parlament Studentów UG przygotował szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim. Szkolenie dostępne jest na stronie Parlamentu Studentów UG pod adresem http://www.parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-obowiazkow-studenta.

Osoby rozpoczynające studia na Uniwersytecie Gdańskim, które chciałyby odbyć szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta w formie tradycyjnej (w formie wykładu połączonego z prezentacją) proszone są o wysłanie maila na adres rekkr@ug.edu.pl, wpisując w tytule SZKOLENIE, a w treści podając IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER ALBUMU.

Data publikacji: wtorek, 13. Październik 2015 - 06:44; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Październik 2015 - 06:47; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski