fbpx Dr Marta Łockiewicz z Instytutu Psychologii UG laureatką konkursu NCN Harmonia | Wydział Nauk Społecznych

Dr Marta Łockiewicz z Instytutu Psychologii UG laureatką konkursu NCN Harmonia

Dr Marta Łockiewicz z Zakładu Psychologii i Psychopatologii Rozwoju Instytutu Psychologii UG została laureatką konkursu Narodowego Centrum Nauki HARMONIA, uzyskując środki na realizację projektu badawczego nr 2014/14/M/HS6/00922 pt. "Specyficzne trudności w uczeniu się czytania i poprawnej pisowni - perspektywa międzyjęzykowa". Serdecznie gratulujemy!

HARMONIA to konkurs na projekty badawcze realizowane w ramach współpracy międzynarodowej niepodlegające współfinansowaniu z zagranicznych środków finansowych.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Jarosław Jurkowski
wtorek, 6 października 2015 roku, 7:41