fbpx Bezpłatna akcja profilaktyczna dla studentek - Zdrowie kobiety | Wydział Nauk Społecznych

Bezpłatna akcja profilaktyczna dla studentek - Zdrowie kobiety

Zdrowie kobiety

O tym jak ważna jest profilaktyka zdrowotna wie każda kobieta. Ale czy na pewno dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać badania regularnie? Poprzez regularną kontrolę własnego ciała, skutecznie można uchronić się przed wieloma niebezpiecznymi dla zdrowia i życia kobiet chorobami, które rozwijają się skrycie, nie dając początkowo żadnych objawów. W przypadku kobiet istotne znaczenie odgrywają badania profilaktyczne dotyczące najczęściej występującego nowotworu złośliwego wśród kobiet – raka piersi. Nie czekaj aż będzie za późno. Wykonaj badania profilaktyczne!

W ramach akcji profilaktycznej oferujemy:

·         bezpłatne badanie USG piersi

·         bezpłatny instruktaż samobadania piersi

Rejestracja na akcję profilaktyczną odbywa się drogą telefoniczną pod numerem Telefonicznego Centrum Obsługi.

Akcja odbędzie się w dniach 24 i 31 marca 2015 r. w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Gdańsku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5.

Telefoniczna rejestracja oraz informacja: 801 462 988.

Zdrowie Kobiety - Gdańsk
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Jarosław Jurkowski