Zakład Teorii Poznania IFSiDz

Szanowni Państwo,

Zakład Teorii Poznania IF,SiD uruchamia cykl spotkań otwartych, poświęconych epistemologiczno-metodologicznym aspektom prac pisanych przez studentów i doktorantów filozofii.
Na najbliższym spotkaniu, które odbędzie się dn. 24 października 2014 o godz. 12:00 w pokoju S.532, gościć będziemy studenta filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pana Kamila Łacinę, a dyskutować będziemy na temat tekstów jego autorstwa, dotyczących wybranych wątków filozofii R. Ingardena oraz J.O. La Mettrie'go. O następnych spotkaniach będziemy informować na stornie IF,SiD.

Kierownik Zakładu Teorii Poznania
Prof. UG, dr hab. Aleksandra Pawliszyn

Data publikacji: poniedziałek, 20. Październik 2014 - 11:47; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Październik 2014 - 11:47; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski