Dr hab. Marek Rewizorski, prof. UG w gronie ekspertów oceniających reputację uczelni wyższych

Po raz drugi z rzędu dr hab. Marek Rewizorski, prof. UG został zaproszony do międzynarodowego grona ekspertów oceniających reputację uczelni wyższych przez organizatorów Times Higher Education World University Rankings.

Eksperci reprezentują dyscyplinę (w przypadku prof. Rewizorskiego jest to dyscyplina "nauki o polityce i administracji") oraz instytucje szkolnictwa wyższego z danego państwa i wybierani są w oparciu o jakość dorobku naukowego.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 3. Listopad 2022 - 09:05; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 3. Listopad 2022 - 09:05; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz