Stypendia wyjazdowe wspierające współpracę początkujących naukowców i wykładowców. Biuro SEA-EU Uniwersytetu Christiana-Albrechta w Kilonii zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie projektów, których celem jest nawiązanie lub wzmocnienie współpracy w zakresie badań i/lub nauczania pomiędzy uniwersytetami partnerskimi SEA-EU. Na wsparcie zostaną przyznane granty na delegacje służbowe w wysokości do 3000 euro. Projekt musi być realizowany z minimum jednym badaczem/wykładowcą z uczelni partnerskich SEA-EU. Wnioskodawcą może być wyłącznie początkujący pracownik naukowy zatrudniony na Uniwersytecie w Kilonii przez cały czas trwania projektu.

Działania kwalifikujące się do finansowania:

• Podróże wnioskodawcy z CAU do uniwersytetów partnerskich SEA-EU,
  • Podróże współwnioskodawców z uczelni partnerskich SEA-EU do CAU,
  • Zatrudnienie studentów/asystentów badawczych w CAU

Więcej informacji TUTAJ.

Data publikacji: wtorek, 6. Wrzesień 2022 - 14:43; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Wrzesień 2022 - 14:43; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz