Współpraca Kibbutzim College of Education, Technology and the Art z Instytutem Pedagogiki: studenci na kursie online

Grupa studentów Wydziału Nauk Społecznych uczestniczy w kursie on-line organizowanym wspólnie przez Kibbutzim College of Education, Technology and the Art – Center for Innovation and Learning Design oraz Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, Instytut Pedagogiki. Kurs zakończy się w maju 2022. Idea tego projektu to wzajemne wsparcie i budowanie dobrostanu psychicznego w multikulturowym środowisku po ponad dwóch latach globalnej pandemii Covid-19.

W pierwszej części projekt pozwoli każdemu uczestnikowi wyrazić swoje uczucia i myśli w kreatywny sposób (artystyczny i/lub tekstowy) pracując w  małych grupach. W drugiej części studenci wybiorą aktualne wyzwanie/problem i wspólnie znajdą jego rozwiązanie. Wszystkie działania będą wykonywane za pomocą dostępnych dla każdego środków cyfrowych.

Z ramienia UG projekt prowadzi dr hab. Justyna Siemionow, prof. UG.

logo UG, logo Instytutu Polskiego w Tel-Awiwie i logo Kibbutzim College

Data publikacji: poniedziałek, 4. Kwiecień 2022 - 09:10; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Kwiecień 2022 - 09:27; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz