ASIAN STORY - spotkanie z podróżnikami 7 kwietnia o 17.00 w Bibliotece UG

Baner z informacją o spotkaniu podróżniczym, zdjęcie roześmianej pary na tle gór

Tuż po studiach wybrali się w roczną podróż po Azji bez planu i z niewielkim budżetem. Wycieczka zakończyła się występem w bollywoodzkim filmie, wspinaczką na 5545 m n.p.m. w Himalajach, kąpielą z rekinami w Tajlandii, zwiedzaniem Malezji autostopem, rajdem rowerowym po Wietnamie i Chinach, trzęsieniami ziemi w Indonezji i wypadkiem na morzu nieopodal wyspy Komodo.

O tym wszystkim, a także o zaręczynach u podnóża Mount Everestu, ślubie w Birmie i innych doświadczeniach z trwającej prawie rok wyprawy opowiedzą Aleksandra Górska-Jankowska i Wojciech Jankowski. Zapraszamy na spotkanie wzbogacone fotografiami 7 kwietnia o godz. 17.00 w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego (Wita Stwosza 53, Gdańsk).

O podróżnikach:

Aleksandra Górska-Jankowska - absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych UG.

Wojciech Jankowski - absolwent prawa oraz filozofii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, obecnie asystent w Katedrze Teorii i Filozofii Państwa i Prawa UG.

Data publikacji: czwartek, 31. Marzec 2022 - 12:02; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 31. Marzec 2022 - 13:25; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz