Zaproszenie na seminaria Centrum Doskonałości RECOURSE (Research and Education Centre for Urban Socio-Economic Development)

Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza na seminaria naukowe realizowane w ramach działalności Centrum RECOURSE. Po dłuższej przerwie wracamy do stacjonarnej formy spotkań.

Temat pierwszego seminarium w semestrze letnim:

"Sarajewo jako locus educandi. Studium przypadku"

Prelegentka:
dr Justyna Pilarska
Uniwersytet Wrocławski

Seminarium odbędzie się 23 marca 2022 r. (środa) o godz. 13.00 w sali B 114 na Wydziale Nauk Społecznych UG przy ul. Bażyńskiego 4 (skrzydło B) w Gdańsku.

W załączniku przesyłam harmonogram seminariów w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Harmonogram spotkań Centrum Recourse w semestrze letnim znajduje się pod adresem: https://wns.ug.edu.pl/wydzial/instytuty_wns/instytut_geografii_spoleczno-ekonomicznej_i_gospodarki_przestrzennej/dzialalnosc_naukowa/konferencje_i_seminaria.

Data publikacji: piątek, 11. Marzec 2022 - 12:48; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: piątek, 11. Marzec 2022 - 13:12; osoba wprowadzająca: Marcin Połom