Pożegnanie doktora Czesława Demela

POŻEGNANIE DRA CZESŁAWA DEMELA

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 3 marca 2022 roku zmarł emerytowany pracownik naukowy
doktor Czesław Demel.
Wieloletni wykładowca akademicki  w Instytucie Nauk Politycznych, później  w Instytucie Politologii Uniwersytetu Gdańskiego, kierownik Zakładu Współczesnych Problemów Ustrojowych i Międzynarodowych.
Wysoko ceniony pedagog, zaangażowany  w doskonalenie kadr w systemie kształcenia ustawicznego  i w działalność organizacyjną Instytutu. Autor prac historycznych.
 Dał się poznać jako człowiek oddany  pracy na rzecz społeczności akademickiej, niezwykle lubiany przez współpracowników i szanowany przez studentów.

Cześć Jego pamięci składa Zespół Dziekański, Dyrekcja Instytutu Politologii i społeczność akademicka UG

Msza pogrzebowa odprawiona będzie dnia 9 marca (środa) o godzinie 12.00 w Kościele WNMP w Żukowie. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji, a zamiast kwiatów – o przekazanie datku na rzecz Ukraińskich Uchodźców.

Data publikacji: poniedziałek, 7. Marzec 2022 - 11:10; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Marzec 2022 - 11:51; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz