Techniki radzenia sobie ze stresem: szkolenie 24 lutego, 15.00

Zapewne wielu z Was ma problemy ze stresem, szczególnie w trudnym czasie związanym z pandemią. Dlatego tematem szkolenia będzie to jak radzić sobie z nim poradzić.  Natomiast celem zdobycie przez uczestników:

– wiedzy na temat aktualnych koncepcji stresu – zrozumienie, jak działa stres pozwoli lepiej sobie z nim radzić;

– umiejętności rozpoznawania pierwszych i kolejnych sygnałów stresu oraz stresorów zawodowych i prywatnych;

– inspiracji do poszukiwania równowagi w życiu przy zastosowaniu narzędzi radzenia sobie ze stresem.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu. Od ponad 5 lat zajmuje się także organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Ms Teams 24 lutego o godzinie 15:00

Zapisy w formularzu:

LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW

Data publikacji: czwartek, 17. luty 2022 - 09:32; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 17. luty 2022 - 10:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz