MUZYKU, POKAŻ SIĘ!

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego “Alternator” zakłada Uniwersytecki Zespół Instrumentalny!

Jego kształt i forma zależy od Was, bo w zależności od tego, kto zdecyduje się z nami współpracować, możemy stworzyć dużą orkiestrę, big band, zespół kameralny, lub cokolwiek innego.

Wiemy, że chowacie w domach swoje instrumenty a przez brak praktyki marnujecie swoje muzyczne talenty! Pokażcie się! Wypełnijcie krótką ankietę i napiszcie z jakim instrumentem moglibyście zasilić nasz nowy projekt! Gwarantujemy dobrą zabawę, rozwój, współpracę ze świetnymi muzykami, koncerty i kreatywnie spędzony czas!

Link do ankiety: https://tiny.pl/9jf96

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 25 lutego, a w pierwszym tygodniu marca widzimy się na spotkaniu organizacyjnym! Próby będą odbywać się raz w tygodniu, na terenie kampusu UG.

Data publikacji: piątek, 28. Styczeń 2022 - 13:32; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 28. Styczeń 2022 - 14:04; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz