Digital Drama Lab - zapraszamy!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty komunikacji empatycznej i interkulturowej w języku angielskim. DramaLab jest nowym narzędziem opartym o techniki improwizacji teatralnej wypracowanym w projekcie JIMAC, Erazmus Plus, którego UG jest partnerem stowarzyszonym. Na warsztatach będzie można spotkać edukatorów i studentów z całego świata. Prowadzenie dr. Adam Jagiełło-Rusiłowski. Obowiązuje rejestracja, liczba miejsc ograniczona.

Join in & make change during the free on-line workshop on cross-cultural compassionate communication. DramaLab is an innovative tool using improv techniques, designed as part of JIMAC Erasmus Plus project. University of Gdansk is an associated partner. You will meet and interact with educators and students from all the time zones. The facilitator: Adam Jagiello-Rusilowski, PhD. Please register now as the number of participants is limited.

APPLY HERE

Digital_Drama_Lab

What is - Drama Lab (innocamp.pl)

Data publikacji: wtorek, 14. Grudzień 2021 - 11:03; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Grudzień 2021 - 11:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz