fbpx Dziennikarstwo – Licencjat I rok, studia stacjonarne - zapisy na lektoraty języków obcych | Wydział Nauk Społecznych

Szanowni Państwo,

Centrum Języków obcych uruchomiło zapisy na lektoraty języków obcych (angielski i niemiecki). Potrwają one do 19 września br. Celem zapisów jest umożliwienie Państwu nauki w grupie, której poziom zaawansowania będzie odpowiadał poziomowi Państwa wiedzy i umiejętności. Niedopełnienie tego obowiązku w wyznaczonym terminie (do 19 września br.) skutkowało będzie odgórnym przypisaniem do grupy językowej, niezależnie od poziomu znajomości języka, lub pozostaniem bez przydziału do grupy. Szczegółowy komunikat został zamieszczony w Portalu Studenta. Należy zapisać się na oba obowiązkowe języki obce: angielski i niemiecki.
czwartek, 5 sierpnia 2021 roku, 13:40