Pożegnanie Pana Przemysława Gawina − absolwenta Dziennikarstwa i komunikacji społecznej

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego absolwenta Pana Przemysława Gawina.

W ubiegłym roku akademickim obronił tytuł magistra. Od początku wyróżniał się wiedzą, zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą i ogromną pasją do sportu. Często na zajęciach podawał przykłady ze swojej pracy w klubie MKS Bytovia Bytów, gdzie pełnił funkcję prezesa, a wcześniej rzecznika prasowego.

Zawsze uśmiechnięty, zawsze obowiązkowy, zawsze życzliwy.

Udzielał się również poza zajęciami. Brał udział w ostatniej konferencji Media – Biznes – Kultura.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom.

Pogrążeni w żalu pracownicy i studenci Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 2 sierpnia o godz. 10:00 w Kościele św. Katarzyny w Bytowie.

P. Gawin

Data publikacji: piątek, 30. Lipiec 2021 - 12:58; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 30. Lipiec 2021 - 13:00; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz