Let's talk! Konwersacje z UNI dla studentów - zgłoszenia do 16 kwietnia

Serdecznie zapraszamy studentów WNS UG (I i II stopnia) do wzięcia udziału w konwersacjach w języku angielskim, które organizowane są przez naszego partnera - University of Northern Iowa (UNI). Wydarzenie odbędzie się online, na platformie Zoom, 28 kwietnia o godz. 19:00 polskiego czasu (12:00 w Iowa).

W trakcie konwersacji nasi studenci będą mieli możliwość przećwiczenia swoich umiejętności językowych w kontakcie z rówieśnikami studiującymi na UNI, zawarcia nowych znajomości oraz wymiany kulturowej. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Pani Magdaleny Sawicz (e-mail: magdalena.sawicz@ug.edu.pl).

Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia, ilość miejsc jest ograniczona!

Data publikacji: czwartek, 8. Kwiecień 2021 - 14:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Kwiecień 2021 - 15:06; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz