fbpx Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej zaprasza na szkolenie „Narzędzia personal brandingu: wystąpienia publiczne” | Wydział Nauk Społecznych

Umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi można rozwijać, a lepszym mówcą po prostu się stać. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zaplanować strukturę, treść i formę wystąpienia oraz za pomocą jakich środków angażować publiczność. Dzięki warsztatowi uczestnicy zyskają także większą pewność siebie w radzeniu sobie z tremą przed i w trakcie prezentacji.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu. Od ponad 5 lat zajmuje się także organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii

Szkolenie odbędzie się w formule online, za pośrednictwem aplikacji Ms Teams 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 18:00.

Zapisy za pośrednictwem formularza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214L...

czwartek, 8 kwietnia 2021 roku, 12:50