Warsztaty „Spotkania dla doświadczania” organizowane przez KN Brevi manu

Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi manu zaprasza na kolejny warsztat z cyklu „Spotkania Dla Doświadczania” – tym razem dot. podstaw koordynacji szkoleń. Spotkanie poprowadzi p. Krzysztof Połczyński, który ma wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. W trakcie warsztatu poruszymy wiele interesujących kwestii, m.in.:
  • Jak produktywność jednostki wpływa na produktywność firmy?
  • Jak zmieniły się potrzeby szkoleniowe w czasie pandemii?
  • Jakie umiejętności są przydatne w pracy szkoleniowca?
Termin: 1 marca 2021 r., godzina 18:00
Forma: spotkanie na platformie MS Teams, online
Studencie, studentko – jeśli jesteś zainteresowany/-a, zgłoś się przez formularz: https://forms.gle/fJYaMb7JCaqn9rZY9 i bądź dostępny/-a 1 marca 2021 r. o 18.00 w Ms Teams, a koordynator warsztatu zaprosi Cię do spotkania.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszych profili na portalach społecznościowych.
Do zobaczenia!

Data publikacji: wtorek, 23. luty 2021 - 07:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 23. luty 2021 - 07:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny