Tamara Walczak-Kozłowska z Instytutu Psychologii UG laureatką konkursu PSRP i MNiSW na na najlepszą pracę doktorską

Ogłoszono wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową, organizowanego przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W kategorii "Edukacja, nauka i szkolnictwo wyższe" pierwsze miejsce zajęła praca doktorska dr Tamary Walczak-Kozłowskiej - pracowniczki Instytutu Psychologii UG. Nagrodzona rozprawa pt.: Funkcjonowanie mechanizmów uwagi jako predyktor gotowości szkolnej dzieci urodzonych bardzo przedwcześnie została przygotowana pod kierunkiem Prof. UG dr hab. Michała Harciarka i dr Magdaleny Chrzan-Dętkoś.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Strona konkursu

Data publikacji: poniedziałek, 7. Grudzień 2020 - 09:17; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Grudzień 2020 - 09:19; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz