Instytut Filozofii, Socjologii i dziennikarstwa wita nowego pracownika dr Pawła Pawłowskiego, który przez najbliższe dwa lata będzie w Instytucie realizował swój projekt NCN o dowodliwości nieformalnej

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2018-09-21

Instytut wita nowego pracownika, dra Pawła Pawłowskiego, który przez najbliższe dwa lata będzie w Instytucie realizował swój projekt NCN o dowodliwości nieformalnej.

Dr Pawłowski ukończył studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie Gdańskim, realizował swój doktorat o logikach niedeterministycznych w Centrum Logiki i Filozofii Nauki w Gandawie, w międzyczasie odbywając staże w Centrum Filozofii Matematycznej w Monachium, na Uniwersytecie w Barcelonie oraz na Uniwersytecie w Bristolu.

Osoby zainteresowane interakcją z dr Pawłowskim zapraszamy na zajęcia z Filozofii Logiki dla drugiego roku studiów licencjackich z filozofii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 października w godzinach 8:00-11:15 w sali S333. Razem z dr hab. Rafałem Urbaniakiem, dr Pawłowski wprowadzał będzie słuchaczy w tematykę teorii modeli, własności struktur oraz granic wyrażalności języków formalnych.

Data publikacji: piątek, 21 Wrzesień, 2018 - 09:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 21 Wrzesień, 2018 - 09:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny