Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2022-10-25

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Gdańskiego.

Załącznik Rozmiar
Więcej informacji 385.72 KB

Data publikacji: wtorek, 25 Październik, 2022 - 13:42; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 25 Październik, 2022 - 13:42; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny