Certyfikaty ze szkoleń MS TEAMS dla studentów

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2021-06-25

Szanowni Państwo,

informuję, że na ten moment w Biurze Jakości Kształcenia do odbioru są certyfikaty ze szkoleń MS TEAMS, które odbyły się do kwietnia 2021 r. włącznie. Firma prowadząca szkolenie nie przekazała nam jeszcze certyfikatów ze szkoleń zrealizowanych w maju. Studentki i studentów zapraszamy do kontaktu mailowego (bjk@ug.edu.pl) lub telefonicznego (58 523 24 09) z Biurem Jakości Kształcenia, żeby potwierdzić, że uczestniczyli w szkoleniu i że certyfikat został dla nich wystawiony. Z góry serdecznie dziękujemy za przekazanie tej informacji i za pomoc w rozdaniu dokumentów.

Data publikacji: piątek, 25 Czerwiec, 2021 - 11:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 25 Czerwiec, 2021 - 11:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny