Ogłoszenia dla studentów studiów stacjonarnych | Wydział Nauk Społecznych

Ogłoszenia dla studentów studiów stacjonarnych

Erasmus+ 2017/2018

Studenci zainteresowani wyjazdem zagranicznym w ramach programu Erasmus+ proszeni są o wysłanie informacji drogą e-mailową na adres polar@ug.edu.pl

W międzyczasie proszę zapoznać się z informacjami nt. programu zawartymi na stronie internetowej UG, szczególnie zaś tutaj:

Wykłady Wydziałowe WNS dla studentów Bezpieczeństwa narodowego i Politologii zamieszczone są w aktualnościach Instytutu Politologii.

Studenci, którzy czegokolwiek nie zaliczyli u prof. zw. dra hab. Bogdana Chrzanowskiego, są proszeni o przybycie w dniu 27.02.2017r. (poniedziałek) na godz.18.15, pok. D415.

Grupa międzywydziałowa z j.niemieckiego z mgr J.Kmieć-Saburą w godz. 18.15-19.45 w czwartki, będzie miała zajęcia w sali D207.

W związku z wyjazdem służbowym, dr Wojciech Grabowski odwołuje zajęcia w poniedziałek 27 lutego 2017r. Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym.

Dr Tomasz Lenkiewicz zmienia jednorazowo godziny konsultacji w dniu 24.02.br. (piątek) na 11.30-13.00.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krystyna Kowalkowska
Treść wprowadzona przez: Rafał Chyła