I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku | Wydział Nauk Społecznych

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku

III d – wych. Magdalena Sikora

Id – wych. Agnieszka Pobrucka

W projekcie udział biorą dwie klasy: humanistyczna i medialno-prawna. Studenci swoje pasje dziennikarskie realizują, korzystając z możliwości uczestnictwa w warsztatach i wykładach na Uniwersytecie Gdańskim. Dwie uczennice wzięły udział w II edycji Olimpiady o Mediach.

klasa

UCZESTNICY O PROJEKCIE

Iza, 18 lat: Cieszy mnie możliwość uczestnictwa w programie. Pierwszy raz uczestniczyłam w wykładzie, którego temat związany był z fotografią. Refleksje p. Chrisa Niedenthala były ciekawe i bez reszty pochłonęły odbiorców. Przybliżyły ciężkie czasy komunizmu, widziane z perspektywy zwykłego człowieka, ujęte w prosty, ale przez to niezwykły sposób.

Jakub, 18 lat: Wykład pana Chrisa Niedenthala był niezwykły, a jego fotografie – wyjątkowe! Kocham zdjęcia i wiem, że część mojego życia w przyszłości zwiążę z fotografią, więc obcowanie z najlepszymi jest dla mnie okazją do doskonalenia własnego warsztatu.

czwartek, 3 marca 2016 roku, 14:03