Student stypendysta do pracy przy projekcie NCN "Rekonceptualizacja probabilizmu w kontekstach prawnych" na Uniwersytecie Gdańskim, Wydziale Nauk Społecznych - rozstrzygnięcie

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2022-12-01

Rozstrzygnięcie konkursu na studenta-stypendystę w projekcie „Rekonceptualizacja probabilizmu w kontekstach prawnych”.

Na stanowisko studenta-stypendysty w wyżej wspomnianym projekcie zgłosił się jeden kandydat. Po rozpatrzeniu nadesłanych przez kandydata dokumentów oraz zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów w projektach finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki komisja przyznała kandydatowi następującą ilość punktów:

1. Nikodem Lewandowski, 6 punktów

Komisja zdecydowała o zaakceptowaniu kandydatury Nikodema Lewandowskiego.

Załącznik Rozmiar
Opis oferty 124.11 KB

Data publikacji: czwartek, 1 Grudzień, 2022 - 14:45; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 20 Grudzień, 2022 - 10:16; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz