Doroczny konkurs seminariów kursowych

Dnia 6.czerwca 2017 odbył się doroczny konkurs seminariów kursowych.

Każde seminarium kursowe było reprezentowane przez jeden zespół badawczy wyłoniony w ramach konkursu wewnętrznego. Studenci zaprezentowali wiele ciekawych projektów badawczych, wykazali się wiedzą, zaangażowaniem, kreatywnością i umiejętnościami wystąpień publicznych. Poziom był bardzo wysoki.

Pierwsze miejsce zajęli laureaci seminarium kursowego dra Rafała Lawendowskiego - Piotr Bereznowski i Wiktor Wróbel.
Drugie miejsce zajęli
seminarzyści dr Edyty Orłowskiej - Anna Mykhalevska, Maria Skubich-Wiczling, Kinga Suchańska, Michał Zwiefka.
Trzecie miejsce
przypadło w udziale przedstawicielkom seminarium kursowego dr Dagmary Budnik-Przybylskiej - Adrianie Weremij i Hannie Soszyńskiej.

Wszystkim studentom i opiekunom gratulujemy oraz życzymy kolejnych inspiracji i sukcesów

Data publikacji: środa, 7. Czerwiec 2017 - 06:49; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 7. Czerwiec 2017 - 06:49; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny