Doroczny konkurs seminariów kursowych | Wydział Nauk Społecznych

Doroczny konkurs seminariów kursowych

Dnia 6.czerwca 2017 odbył się doroczny konkurs seminariów kursowych.

Każde seminarium kursowe było reprezentowane przez jeden zespół badawczy wyłoniony w ramach konkursu wewnętrznego. Studenci zaprezentowali wiele ciekawych projektów badawczych, wykazali się wiedzą, zaangażowaniem, kreatywnością i umiejętnościami wystąpień publicznych. Poziom był bardzo wysoki.

Pierwsze miejsce zajęli laureaci seminarium kursowego dra Rafała Lawendowskiego - Piotr BereznowskiWiktor Wróbel.
Drugie miejsce zajęli
seminarzyści dr Edyty Orłowskiej - Anna Mykhalevska, Maria Skubich-Wiczling, Kinga Suchańska, Michał Zwiefka.
Trzecie miejsce
przypadło w udziale przedstawicielkom seminarium kursowego dr Dagmary Budnik-Przybylskiej - Adrianie WeremijHannie Soszyńskiej.

Wszystkim studentom i opiekunom gratulujemy oraz życzymy kolejnych inspiracji i sukcesów

laureaci seminarium kursowego dra Rafała Lawendowskiego - Piotr Bereznowski i Wiktor Wróbelseminarzyści dr Edyty Orłowskiej - Anna Mykhalevska, Maria Skubich-Wiczling, Kinga Suchańska, Michał Zwiefkaprzedstawicielki seminarium kursowego dr Dagmary Budnik-Przybylskiej - Adriana Weremij i Hanna Soszyńska
środa, 7 czerwca 2017 roku, 6:49