MOST - promocja rekrutacji 2017/2018 | Wydział Nauk Społecznych

MOST - promocja rekrutacji 2017/2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia, prowadzącej na zlecenie Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich Program MOST, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zainteresowanie studentów i doktorantów Państwa uczelni naszą ofertę.

15 kwietnia rozpocznie się rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2017/2018. Zostanie ona zakończona z dniem 15 maja i serdecznie Państwa prosimy, aby w tym czasie pomogli nam Państwo w promocji Programu.

Tak jak w każdym poprzednim roku, przygotowaliśmy dla studentów I i II stopnia, a także studiów inżynierskich oraz doktorantów, szeroką ofertę kierunków i uczelni. Do dwudziestu uniwersytetów fundacyjnych dołączyły uczelnie stowarzyszone, tj.: Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Sztuki Wojennej, Akademia Sztuki w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Instytut Matematyczny PAN w Warszawie, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Wojskowa Akademia Techniczna. Łącznie w Programie zrzeszonych jest już 29 uczelni wyższych, a w ofercie znajduje się ponad 400 kierunków i specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich oraz uzupełniających magisterskich. Ze względu na liczbę uczestniczących w Programie ośrodków akademickich, jest to łącznie ponad 1000 ofert na studiach I i II stopnia oraz niemal 200 na studiach doktoranckich.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Programu są dostępne na stronie internetowej www.most.amu.edu.pl, a na każdej uczelni pomocni zainteresowanym studentom są nasi koordynatorzy.

Licząc na Państwa przychylność wobec naszej prośby, dziękujemy serdecznie za pomoc w promowaniu mobilności krajowej.

Joanna Kałużna, Paulina Kaźmierczak

Sekretariat UKK