Instytut Psychologii UG wraz z Polskim Towarzystwem Psychoanalitycznym zapraszają na wykład Pani dr hab. Ewy Kobylińskiej-Dehe "Mówienie ciałem i głosy milczenia. O psychoanalitycznej pracy z mutystyczną pacjentką."

Wykład odbędzie się 17 marca 2017 (piątek) o godz. 19 w auli S204.

Dr hab. Ewa Kobylińska-Dehe jest członkiem Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Prowadzi seminaria i superwizje we Frankfurckim Instytucie Psychoanalitycznym i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Prowadzi rownież psychoanalizy szkoleniowe w Instytucie Anny Freud we Frankfurcie. Jest analitykiem grupowym (GRAS) i członkiem Osteuropakomission Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Kieruje projektem o dziejach psychoanalizy w Polsce na International Psychoanalytic University w Berlinie. Studiowała romanistykę, filozofię i psychologię w Poznaniu, Paryżu i Frankfurcie.
Zainteresowania kliniczne: psychoanalityczna terapia fokalna, rozumienie sceniczne, cielesny wymiar nieświadomych inscenizacji.

Data publikacji: czwartek, 2. Marzec 2017 - 12:05; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 3. Marzec 2017 - 12:35; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny