Bezpłatny warsztat „Social Hierarchy and Privilege: Social Sensitivity Training”

Zapraszamy studentów i doktorantów na bezpłatny warsztat „Social Hierarchy and Privilege: Social Sensitivity Training” prowadzony przez dr Monikę Kovacs z Eötvös Loránd University Budapest w ramach Konferencji Psychologia-Konsumpcja-Jakość Życia.

Data warsztatu: 22 września, godz. 9.00-17.00.

Więcej informacji o tematyce spotkania znajduje się na stronie konferencji: www.konsumpcja.ug.edu.pl w AKTUALNOŚCIACH.

Zapisy poprzez e-mail: psymzp@ug.edu.pl - poprzednio podany e-mail nie działa, prosimy o ponowny zapis do 21.09. do godz. 12.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Data publikacji: czwartek, 15. Wrzesień 2016 - 08:42; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Wrzesień 2016 - 11:15; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny