Instytut Psychologii UG i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne serdecznie zapraszają 9 września 2016 na wykład Pana Avnera Bergsteina pt. "Attacks on linking as well as a drive to communicate: Tolerating the paradox". Avner Bergste jest psychoanalitykiem Izraelskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Prowadzi prywatną praktykę psychoanalityczną z pacjentami dorosłymi, adolescentami i dziećmi, pracował w przedszkolu dla dzieci z autyzmem. W pracy naukowej zajmuje się dorobkiem W Biona, rozwijając jego teorie.

Wykład odbędzie się 9,09,2016 roku o godz. 19 w auli S204.

Data publikacji: poniedziałek, 5. Wrzesień 2016 - 11:15; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 5. Wrzesień 2016 - 11:15; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny