Poszukujemy praktykantów do pracowni Projekt FAN

Szanowni Państwo,
Poszukujemy praktykantów do naszej pracowni Projekt FAN.
W naszej pracowni zajmujemy się organizacją: czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, połączoną z kreatywnymi warsztatami rękodzieła, zajęć dla grup zorganizowanych tj. półkolonie, kolonie, obozy tematyczne, wycieczki turystyczne itp. organizacją imprez okolicznościowych połączonych z animacją tj. urodziny, dzień dziecka, dni rodziny, imprezy firmowe.
Jeśli jesteś studentką/ studentem studiów o kierunku pedagogicznym. Jesteś osobą pomysłową, kreatywną, mającą dobry kontakt z dziećmi czekamy na Ciebie.

Program Praktyk
1. Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania pracowni Projekt FAN Sp. z o.o.
2. rozwijanie umiejętności organizatorskich i przywódczych, związanych z prowadzeniem grupy podopiecznych,
3. rozwijanie umiejętności (opiekuńczo – wychowawczych) niezbędnych do wykonywania obowiązków
4. Zdobycie i rozwijanie przez studenta podstawowych umiejętności, jakie są niezbędne do wykonywania obowiązków.
5. Umożliwienie studentowi wykorzystanie zdobytych w czasie studiów wiadomości teoretycznych w praktycznej działalności.
6. Zdobywanie, ulepszanie i rozwijanie umiejętności praktycznych poprzez:
a) przygotowanie konspektu zajęć i ich organizacja; organizacja zajęć integrujących grupę
b) współprowadzenie zajęć,
c) bezpośredni kontakt z podopiecznymi.
d) opracowanie projektu i organizacja okolicznościowych imprez z udziałem podopiecznych
e) pomoc w rozwijaniu indywidualnych uzdolnień podopiecznych
Załącznik Rozmiar
praktyki-studenckie.pdf 234.92 KB