IV edycja Stypendium im. Leopolda Ungera

Szanowni Państwo,
w związku z naborem wniosków do IV edycji ogólnopolskiego Stypendium im. Leopolda Ungera, zwracam się z prośbą o opublikowanie informacji na stronie Państwa serwisu. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka, a więcej szczegółów, w tym regulamin i relacje z poprzednich edycji, można znaleźć pod adresem: www.stypendiumungera.umcs.pl

Stypendium przyznaje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie od 2013 roku. Mogą się o nie ubiegać młodzi dziennikarze i adepci dziennikarstwa - studenci wszystkich kierunków i stopni kształcenia do 35. roku życia, wyróżniający się wybitnymi osiągnięciami. Kapituła Stypendium, oceniając kandydatów, w szczególności bierze pod uwagę opublikowane w różnych rodzajach mediów tematy publicystyczne, pracę na rzecz mediów studenckich, współpracę z mediami internetowymi oraz udokumentowane publikacjami efekty staży dziennikarskich. Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia, laureaci Stypendium zostają wyłonieni do 15 czerwca 2016 r.

Nagrody:

1. Stypendium w formie pieniężnej w wysokości 5 tysięcy złotych dla osoby, która zgłosi do konkursu realizację tematu w formie publicystyki.
  2. Stypendium w formie dwutygodniowego stażu w redakcji belgijskiego dziennika „Le Soir” w Brukseli.
  3. Stypendium w formie miesięcznego stażu w redakcji dziennika „Gazeta Wyborcza” w Warszawie.
  4. Stypendium w formie miesięcznego stażu w redakcji tygodnika „Polityka” w Warszawie.
  5. Stypendium dla 2-3 pracowników obsługi prasowej w trakcie Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Załącznik Rozmiar
Plakat 901.69 KB

Data publikacji: wtorek, 5. Kwiecień 2016 - 12:22; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Kwiecień 2016 - 12:22; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny