Agnieszka Podlasińska laureatką IV edycji "Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu problematyki rynku pracy"

Już po raz czwarty Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku organizował „Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu problematyki rynku pracy”.
Laureatką IV edycji Konkursu została absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego: Pani Agnieszka Podlasińska.

Pani Agnieszka Podlasińska otrzymała II nagrodę za pracę magisterską pt. „Aspiracje i motywacje zawodowe oraz edukacyjne studentów uczelni wyższych w kontekście zmieniającego się rynku pracy” napisaną na Wydziale Nauk Społecznych - Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa (Zakład Socjologii Stosowanej) pod kierunkiem prof. UG, dr hab. Jarosława Załęckiego.

Informacja o wynikach IV edycji konkursu znajduje się na stronie internetowej http://www.wup.gdansk.pl/konkursmgr/.

Data publikacji: czwartek, 18. luty 2016 - 11:26; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 18. luty 2016 - 11:26; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny