INTERNATIONAL CONFERENCE „CHILD’S COMPETENCES ABOUT CHRONIC ILLNESS”

nagłówek

Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego,
Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,
 Fundacja Edukacyjna ODITK w Gdańsku
mają zaszczyt zaprosić na

MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ
„KOMPETENCJE DZIECKA W CHOROBIE PRZEWLEKŁEJ”

która odbędzie się w dniach
11-12 kwietnia 2016 r.,
na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,
Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4.

Podczas konferencji spotkają się badacze problematyki funkcjonowania dziecka przewlekle chorego i praktycy: lekarze, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele administracji samorządowej, organizacji pozarządowych i osoby chore, w celu wspólnej refleksji nad zagadnieniami kształtowania społecznych kompetencji i autonomii dziecka z chorobą przewlekłą. Przedmiotem rozważań i dyskusji będzie m.in. rozumienie i percepcja tych pojęć oraz  potrzeby, możliwości i obecna praktyka wspierania dzieci przewlekle chorych w budowaniu własnej autonomii i rozwijaniu kompetencji społecznych.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się mailowo na adres:
Szczegółowy program jest dostępny w załączniku i na

Sponsorem konferencji jest
sponsor   sponsor

stopka

Załącznik Rozmiar
Program konferencji 744.22 KB

Data publikacji: środa, 17. luty 2016 - 14:34; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 8. Kwiecień 2016 - 10:55; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny