Zwycięska fotografia studentki kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Miło nam poinformować, że Pani Marta Rosa studentka Uniwersytetu Gdańskiego została jedną z laureatek konkursu miasta Gdańska na zdjęcie do kalendarza na rok 2016.

Miasto Gdańsk po raz kolejny zorganizowało konkurs fotograficzny w związku z wydaniem kalendarza, tym razem na rok 2016. Temat przewodni to – „Wszystkie oblicza Oliwy”. Zdjęcie Pani Marty Rosy, studentki pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, zostało wybrane zwycięską fotografią sierpnia.

Kalendarz został stworzony wspólnie z fanami miasta Gdańska w mediach społecznościowych.

Gratulujemy!

Zdjęcie

Więcej zdjęć Pani Marty Rosy można zobaczyć na stronie: http://www.martarosa.pl/

Data publikacji: wtorek, 12. Styczeń 2016 - 06:58; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Styczeń 2016 - 07:01; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski