Udział pracowników WNS UG w międzynarodowej Konferencji Naukowej „ 90 lat Kobiet w Policji”

Miło nam poinformować, iż pracownicy WNS UG  Prof. zw. dr hab. Beata Pastwa – Wojciechowska , dr Andrzej Piotrowski i dr Jarosław Och w ramach Centralnych Obchodów Święta Policji,

uczestniczyli w międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej przez Parlamentarną Grupę Kobiet noszącej tytuł: 90 lat Kobiet w Policji, która odbyła się w Warszawie w dniu 23 lipca 2015 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP. W  wydarzeniu wzięli udział m.in. marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, premier Ewa Kopacz, wicemarszałek Sejmu Elżbieta Radziszewska, minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska, przedstawiciele Policji, parlamentarzyści i naukowcy.

Pracownicy Wydziału Nauk Społecznych na Konferencji przygotowali wystąpienie  pt. Czy policjantki potrzebują wsparcia przełożonych.

Relacja :http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=CC3FE0B03D8366C7C1257E8B004433A4

Data publikacji: środa, 29. Lipiec 2015 - 12:48; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: czwartek, 20. Sierpień 2015 - 09:29; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny