Wręczenie wyróżnienia honorowego Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa

W dniu 20 kwietnia 2015 r. porucznik Służby Więziennej w stanie spoczynku, mgr Jacek Piotrowski otrzymał wyróżnienie honorowe Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa.
Wyróżnienie zostało wręczone Panu Piotrowskiemu na
Wydziale Nauk Społecznych UG, w obecności Pani Dziekan WNS prof. dr hab. Beaty Pastwy-Wojciechowskiej, Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszaline, płk mgr Krzysztofa Olkowicza i płk Służby Więziennej w stanie spoczynku Marka Wójtowicza, członka Zarządu Głównego Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Wyróżnienie to jest związane z wieloletnią współpracą Służby Więziennej z Uniwersytetem Gdańskim, zwłaszcza zaś z Wydziałem Nauk Społecznych.

Data publikacji: wtorek, 21. Kwiecień 2015 - 09:09; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Kwiecień 2015 - 09:15; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny