Osiągnięcia studentek Instytutu Pedagogiki WNS UG

Studentki III roku Wczesnej Edukacji :

Monika Kowalska,

Karolina Malinowska,

Gabriela Podsobińska

wygrały projektem „Kreatywna rodzina” konkurs na promowanie miasta Sopot  w 2015 roku pod nazwą „Sopocka  majówka”.

Głównym celem projektu „Kreatywna rodzina” jest promowanie Sopotu, jako miasta rodzinnego, oferującego alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego dla rodziny, młodzieży i ludzi starszych, poprzez integrację społeczności lokalnej i turystów przebywających w Sopocie podczas Majówki.  Założeniem projektu jest włączanie rodzin w aktywny wypoczynek w przestrzeni miejskiej. Projekt ten daje możliwość rozwijania zdolności artystycznych (plastycznych, muzycznych, teatralnych, tanecznych) dzieci i dorosłych oraz aktywizowanie sfery: poznawczej, twórczej, fizycznej i umysłowej.

Projekt studentek ma charakter dydaktyczno-artystyczny dzięki konsultacjom i opiece pracowników Instytutu Pedagogiki WNS:

prof. dr hab. Ewie Szatan,

prof. UG dr hab. Grażynie Penkowskiej,

dr Małgorzacie Karczmarzyk,

dr Grzegorzowi Stunży.

Data publikacji: wtorek, 21. Kwiecień 2015 - 07:04; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Kwiecień 2015 - 06:44; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski