Wykład Leona Kleimberga "Kompleks Edypa w kryzysie wieku średniego"

Instytut Psychologii UG wraz z Polskim Towarzystwem Psychoanalitycznym zaprasza Studentów i Pracowników WNS na wykład Leona Kleimberga "Kompleks Edypa w kryzysie wieku średniego" w sobotę, 25 kwietnia 2015 roku o godz. 17 w auli S204.

Leon Kleimberg jest psychoanalitykiem szkoleniowym i superwizorem Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, a także wykładowcą w Klinice Tavistock i na University College London. Jest także autorem licznych publikacji na temat psychoanalizy i twórczości, psychoanalizy i psychopatologii oraz psychoanalizy i sportu.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Kwiecień 2015 - 14:33; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 22. Kwiecień 2015 - 12:25; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny