Specyfika współczesnych konfliktów na świecie

Sekcja Współczesnych Konfliktów Międzynarodowych Koła Młodych PTNP o/Gdańsk wraz z Instytutem Politologii UG mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową pt.

„Specyfika współczesnych konfliktów na świecie”,

która odbędzie się dn. 15 maja 2015r.

w Instytucie Politologii Uniwersytetu Gdańskiego.

W roli eksperta wystąpi dr Bożena Cierlik (School of History, University College. Cork)

Gościem specjalnym konferencji będzie Marcin Ogdowski, dziennikarz i korespondent wojenny z Iraku, Afganistanu i Ukrainy.

Konferencja będzie okazją do dyskusji – czy współczesne konflikty są rzeczywiście specyficzne?

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane specyficznym, nowym, asymetrycznym, hybrydowym itp. charakterem współczesnych konfliktów.

Koszt udziału w konferencji wynosi 100 zł – w cenę wliczony jest obiad, przerwy kawowe i publikacja tekstu w recenzowanej monografii.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 kwietnia 2015r.  na adres mailowy konflikty.ug@gmail.com

Załącznik Rozmiar
Zaproszenie 179.92 KB
Program konferencji 235.35 KB