Wykład Pani Ewy Głód pt. "Terapia adolescenta w dłuższej perspektywie czasowej"

Instytut Psychologii UG we współpracy z Oddziałem Pomorskim Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają (11 kwietnia 2015) na wykład Pani Ewy Głód pt. "Terapia adolescenta w dłuższej perspektywie czasowej".

Wykład dotyczy spojrzenia na rozwój dziecka w dłuższej perspektywie czasowej- jak wczesnodziecięce problemy ujawniają się w wieku dorastania i jakie konsekwencje mogą wyniknąć z tego w okresie dorosłości.

W wykładzie autorka będzie starała się poruszyć pewne dylematy etyczne, z jakimi może borykać się terapeuta pracujący z nastolatkami.

Ewa Głód jest psychologiem ze specjalizacją psychologii klinicznej dziecka. Po studiach pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie miała możliwość prowadzenia terapii z dziećmi i pracy z rodzicami.Od lat prowadzi praktykę prywatną, pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz psychoterapeutą szkoleniowym i superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Wykład odbędzie się 11 kwietnia 2015 w auli S204 o godz. 17.

Data publikacji: piątek, 27. Marzec 2015 - 11:51; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: piątek, 27. Marzec 2015 - 11:51; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski