Wykład Pani Marzeny Kaim pt. "Dziecko w terapii - sytuacja emocjonalna jego rodziców".

Instytut Psychologii UG we współpracy Oddziałem Pomorskim Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają Studentów i Pracowników WNS na wykład Pani Marzeny Kaim pt. "Dziecko w terapii - sytuacja emocjonalna jego rodziców". Marzena Kaim jest psychoanalitykiem szkoleniowym, psychoterapeutą i superwizorem szkoleniowym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Wykład odbędzie się 14 marca 2015 (sobota) o godz. 11.00 w auli S204.

Data publikacji: czwartek, 12. Marzec 2015 - 12:01; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Marzec 2015 - 12:01; osoba wprowadzająca: Jarosław Jurkowski