Konferencja pt. Polityka-Technologia-Środowisko

Zapraszamy serdecznie wraz ze studentami na konferencję p.t. POLITYKA-TECHNOLOGIA-ŚRODOWISKO organizowaną w ramach realizacji projektu Podnoszenie świadomości studentów nauk społecznych w zakresie środowiska i zmian klimatycznych, która odbędzie się 9 marca 2015r. w sali S 208 w godzinach 9.00-15.00.

Konferencja ma na celu zapoznanie studentów nauk społecznych z problematyką relacji Polityka-Technologia-Środowisko. W pierwszej części przedstawimy prowadzone na świecie badania w tym zakresie w naukach politycznych oraz zaprezentujemy wybrane metody badawcze.  Podjęta zostanie również problematyka wyzwań dla nauk politycznych pojawiających się w związku ze zmianami zachodzącymi w szkolnictwie wyższym w Polsce oraz wyzwaniami badawczymi związanymi z polityką energetyczną Unii Europejskiej. Druga część konferencji będzie miała formę debaty z udziałem ekspertów p.t. Atom-łupki-OZE na Pomorzu? Pomiędzy bezpieczeństwem ekologicznym a bezpieczeństwem energetycznym.

Data publikacji: środa, 25. luty 2015 - 11:53; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz Ostatnia zmiana: środa, 25. luty 2015 - 11:53; osoba wprowadzająca: Marta Sitarz