Współpraca naukowa pomiędzy Social Psychology of Religion Laboratory, Indiana University, USA a Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego

Dzięki zaangażowaniu dr Katarzyny Skrzypińskiej – adiunkt w Zakładzie Badań nad Rodziną i Jakością Życia Instytutu Psychologii UG – nawiązana została współpraca z Social Psychology of Religion Laboratory na Indiana University w USA.

W ramach współpracy Instytutu Psychologii UG z Laboratorium prowadzone będą badania nad międzynarodowym projektem „The Threefold Nature of Spirituality model: Spirituality and its Intelligence as an Indispensable Tool of Human Adaptation” autorstwa dr Skrzypińskiej.

Data publikacji: piątek, 19. Grudzień 2014 - 14:27; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 19. Grudzień 2014 - 14:27; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny